شما اینجا هستید: برگ نخستضد رسوب DM

ضد رسوب (DM)

ماده ضد رسوب DM

ضد رسوب

ماده DM جهت جلوگیری از تشکیل رسوب و خوردگی در دستگاه های صنعتی نظیر بویلرها، برج های خنک کننده و دیگ های بخار استفاده می شود. پایه ترکیبی این ماده از فسفات های معدنی بوده که به منظور از بین بردن سختی کل آب بویلر (بعضی از املاح همچون سیلیس، باریم و کربناتها از دستگاه­ های سختی گیر سدیمی عبور می نماید و به علت بالا رفتن غلظت آب در عملیات تبخیر، این سختی در بعضی از بویلرها حتی به بیش از 300PPmخواهد رسید)، حذف اکسیژن محلول در آب و افزایش استحکام فلزی لوله های آتشخوار (این لوله ها به علت تغییرات دما در داخل و خارج لوله ها دائماً در حال انقباض و انبساط می باشند و به مرور زمان تنش خستگی لوله ها از نمودار تنش و کرنش رد شده و دچار مشکلاتی همچون خروج از والس، پارگی و باز شدن شکاف می شوند)، مورد استفاده قرار می گیرد.

ضد رسوب

این محصول در بسته بندی گالن 20 لیتری موجود می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به محصول و لیست قیمت، لطفا با کارشناسان شرکت ابنیه پایدار سبز، تماس حاصل نمائید.

 

ماده ضد رسوب دیگ بخار، DMاسید ضد رسوب DM، ضد خوردگی، ضد رسوب تاشا، مواد ضد خوردگی و رسوب، رسوب زدایی شیمیایی، ماده ضد رسوب DM، ضد رسوب DM (دی ام چیست)، تولید محصولات ضد رسوب (DM) و ضد جلبک، فروش مواد ضد خوردگی، مواد ضد رسوب (DM) و رسوب زدا